به گزارش گروه اجتماعی کیوسنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “علی، ولی پور گودرزی” در تشریح جزییات این خبر اظهار داشت: بیست و پنجم اسفند ماه کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی از دپو مقادیر زیادی سیگار قاچاق در یک منزل مسکونی در حوالی خیابان ستارخان مطلع شدند و برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی اعزام شدند.

وی با بیان اینکه تحقیقات اولیه نشان از این داشت، مالک منزل مسکونی به تازگی مقدار فراوانی سیگار‌های خارجی قاچاق در منزل مسکونی اش دپو کرده است، اضافه کرد: نتیجه تحقیقات پلیسی به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری متهم و بازرسی از منزل وی اخذ شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران تصریح کرد: روز گذشته کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی موفق شدند در یک عملیات منسجم متهم را در مخفیگاهش دستگیر و در بازرسی از منزل وی ۴۱۹ هزار نخ سیگار با برند خارجی که به صورت قاچاق وارد کشور شده بود، کشف کنند.

این مقام انتطامی در پایان با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی کالا‌های کشف شده را حدود ۵ میلیارد ریال براورد کرده اند، خاطر نشان کرد: در این خصوص پرونده‌ای تشکیل و متهم برای سیر مراحل قضائی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *