سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی کیوسنا، اظهار کرد: هیچ کجای پایتخت برای قانون گریزان امن نیست و به محض وقوع هر گونه جرمی متخلفان دستگیر و به مقامات قضایی ارجاع داده می‌شوند.

وی تصریح کرد: در حال حاضر تعداد دستگیری‌های خرده فروشان موادمخدر و حجم مواد کشف شده از آن‌ها نیز نسبت به مدت مشابه سال قبل، افزایش داشته است.

فرمانده انتظامی پایتخت تاکید کرد: تمرکز اصلی پلیس بر شناسایی و پاکسازی نقاط آلوه شهر تهران است اما این امر هرگز به مفهوم غفلت از نقاط دیگر و عدم رسیدگی به مسائل آن مناطق نبوده است.

 

پاکسازی حوزه استحفاظی کلانتری‌ها از لوث خرده فروشان موادمخدر!

سردار رحیمی خاطرنشان کرد: طرح جمع‌آوری و ساماندهی معتادان متجاهر و همچنین دستگیری خرده فروشان موادمخدر از مدتها پیش و به طور همزمان در دستور کار ماموران نیروی انتظامی در حوزه مبارزه با موادمخدر قرار گرفته است.

وی همچنین یادآور شد: هیچ نقطه‌ای از شهر تهران در اجرای عملیات‌های مرتبط با امنیت عمومی، استثنا نبوده است و طرح‌های مختلف نیروی انتظامی مثل طرح رعد، صاعقه و یا مواردی از این دست در سایر نقاط این کلانشهر اجرا می‌شود.

فرمانده انتظامی پایتخت تصریح کرد: یکی از اهداف اصلی طرحی مثل طرح رعد علاوه بر افزایش ارتقاء امنیت عموم اقشار مختلف مردم و پاکسازی حوزه استحفاظی کلانتری‌ها از لوث وجود قاچاقچیان و خرده فروشان موادمخدر است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *