سردار سعید فرجیان زاده:موضوع کشور ما چپ و راست نیست، موضوع اصلی کشور ما انقلاب است

سردار سعید فرجیان زاده، مشاور فرمانده سپاه پاسداران در گفتوگو با خبرنگار کیوسنا درباره نقش مهم دانشجویان در انتخابات پیش رو و انتخاب فرد اصلح اظهار کرد: دانشجویان همیشه در حرکت های سیاسی و اجتماعی کشور پیشتاز هستند. هم قبل انقلاب، هم در پیروزی انقلاب و هم بعد از انقلاب که جهاد سازندگی و سپاه […]

سردار سعید فرجیان زاده، مشاور فرمانده سپاه پاسداران در گفتوگو با خبرنگار کیوسنا درباره نقش مهم دانشجویان در انتخابات پیش رو و انتخاب فرد اصلح اظهار کرد: دانشجویان همیشه در حرکت های سیاسی و اجتماعی کشور پیشتاز هستند. هم قبل انقلاب، هم در پیروزی انقلاب و هم بعد از انقلاب که جهاد سازندگی و سپاه را پایه گذاری کردند. همچنین این دانشجویان برای انجام امر خدا و امر امام(ره) نقش مهم و تاثیر گذاری در جنگ داشتند.
وی افزود: شهید حسین علم الهدی، ستاره ای درخشان از جامعه دانشجویی کشورمان است که برای همه مردم کشور عزیز ما شناخته شده است.
این مسئول ادامه داد: دانشجویان در همه حوزها و مراحل مختلف انقلاب، دانشجویان نقش پیشتازی و پیشرانی خود را برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی، اهداف امام(ره) و اهداف مقام معظم رهبری(مدظله) داشته اند و دارند.
وی عنوان کرد: دانشجویان عزیز ما جهت معرفی کاندیدای اصلح و معرفی شاخص های یک رئیس جمهور در تراز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به عنوان جوانان انقلابی نقش مهم خود را ایفا خواهند کرد و روشنگری در محیط های دانشگاهی و محیط های مختلف کشور را انجام می دهند.
فرجیان زاده گفت: دانشجوهای ما امروز بسیار آگاه، هوشیار و بصیر هستند و در واقع مصداق جوانان انقلابی که مقام معظم رهبری فرمودند همین جوانان دانشجو هستند. من واقعا لذت می برم که سخنرانی و صحبت های این دانشجویان را می شنوم، چون این صحبت ها بسیار آگاهانه و پخته است.
وی اضافه کرد: مهمترین کار در این مرحله بصیرت افزایی است که دانشجویان باید انجام دهند در راستای همان شاخصه هایی که مقام معظم رهبری(مدظله) بیان کردند.
مشاور فرمانده سپاه پاسدران تصریح کرد: امروز موضوع کشور ما چپ و راست نیست، موضوع اصلی کشور ما انقلاب است و پایبندی به اصول و مبانی انقلاب. اگر خدای ناکرده از این اصول بخواهیم دور شویم کشور را از دست می دهیم.
وی بیان کرد: حفظ این کشور ما به انقلاب پیوند خورده است؛ اگر اصول و پایه های این انقلاب را حفظ کنیم کشورما هم انیت و آرامش آن هم حفظ خواهد.
این مسئول در پایان ابراز کرد: امید واریم که دانشجویان با روشنگری های خود زمینه ای ایجاد کنند که در ۲۹ اردیبهشت ملت عزیز ما حماسه ای بزرگ را رقم بزنند که در این حماسه هم گستردگی حضور را داشته باشیم و هم نتیجه مطلوب.
انتهای پیام/