به گزارش گروه دانشگاه کیوسنا، مراسم تقدیر از مراکز برتر سال ۹۹ دانشگاه جامع علمی کاربردی با حضور محمدحسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی، اعضای هیأت رئیسه، روسای واحد‌های استانی، روسای مراکز آموزش علمی ­کاربردی منتخب، به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

در ابتدای این جلسه رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی ضمن ارائه رهنمود‌هایی به ­منظور ارتقاء سطح مراکز آموزش و بهره­‌مندی از تجربیات در ارزیابی­‌های پیشین، بر ضرورت پایش عملکرد مرکز تاکید کرد و گفت: برای دستیابی به کیفیت راهی جز نظارت دقیق و جدی و ارزیابی مستمر وجود ندارد.

وی افزود: اجرای ارزیابی و سطح بندی مراکز دستارودی پایدار برای دانشگاه جامع علمی کاربردی است و انتظار می‌رود مجموعه علمی کاربردی برای ارتقاء و حفظ این دستاورد تلاش بیشتری کند.

در ادامه این جلسه از ۱۰ مرکز برتر کشور و ۲۴ مرکز شایسته استانی توسط رئیس و معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی تقدیر شد.

همچنین در زمان اجرای مراسم، دو نفر از روسای مراکز آموزش علمی ­کاربردی مورد تقدیر، به نمایندگی از مراکز آموزش حاضر در جلسه ضمن تاکید بر لزوم اجرای ارزیابی و سطح ­بندی که منجر به ایجاد فضای رقابتی، بهبود عملکرد و متناسب با آن توسعه مبتنی بر دانش خواهد شد، مراتب قدردانی خود را ابراز کردند.

در پایان محمدزاده معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی ضمن تبیین نحوه اجرای طرح، نوع تدابیر نظارتی و چگونگی بهره مندی مراکز از آن، از عوامل اجرایی نیز تشکر کرد.

براساس نتایج حاصله با هدف افزایش سهم نتایج ارزیابی در تصمیمات حوزه‌های مختلف دانشگاه؛ ۱۰۷ مرکز مشمول تدابیر تشویقی، حمایتی و ۱۲۸ مرکز مشمول تدابیر هدایتی، ۲۲۲ مرکز مشمول تدابیر ارشادی و هشداری و ۲۱ مرکز نیز مشمول تدابیر اخطاری و بازدارنده شورای نظارت و ارزیابی شدند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code