پیام ریاست دانشگاه پیام نور قزوین به مناسبت عید سعید فطر

به گزارش کیوسنا، رییس دانشگاه پیام نور استان قزوین در پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر راتبریک گفت. متن پیام دکتر سید رضا مهر نیا بدین شرح است : بسم الله الرحمن الرحیم ” الحمدلله علی ما هدانا وله الشکر علی ما اولانا” ایزد منّان را سپاس می گوییم که توفیق عبادت در ماه مبارک رمضان […]

به گزارش کیوسنا، رییس دانشگاه پیام نور استان قزوین در پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر راتبریک گفت. متن پیام دکتر سید رضا مهر نیا بدین شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم
” الحمدلله علی ما هدانا وله الشکر علی ما اولانا”
ایزد منّان را سپاس می گوییم که توفیق عبادت در ماه مبارک رمضان را بار دیگر در تقدیر ما ن قرار داد و فرصتی فراهم کرد تا با روزه داری در ماه تهذیب و تزکیه نفس دیگر بار ، با یاری از درگاه مهر بی نهایتش به آرامش دست یابیم . خوشا آنان که در این ماه مبارک توشه ای از تقوا برگرفتند و خانه آخرت خویش را آباد ساختند . امیدوارم خداوند کریم به کرم بی منتهای خود همه ما را در زمره این بندگان خالص قرار دهد .
عید فطر برای آنان که رمضان را آنگونه که شایسته است درک کرده اند ، روز اعلام پیروزی بر طاغوت نفس است و روز شکر به درگاه الهی به خاطر آنچه در ضیافت خویش ما را به آن مهمان نمود و به سوی آن هدایت فرمود . عید توفیق بر طاعت و اطاعت ، عید ذکر و یاد محرومان ،عید خداجویی و خداپرستی و موسم شادمانی عاشقانی است که در بهار قرآن با قلوبی مملو از خضوع و عشق ، در لحظاتی روحانی و مقدس با خدای خود راز و نیاز کردند.
اینجانب با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و تبریک عید بزرگ و سعید فطر به پیشگاه حضرت ولیعصر (عج) ،رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی ) و همه مسلمین جهان ، از خداوند متعال ، رستگاری و عزت وکرامت همگان را مسئلت می نمایم .
انتهای پیام./