به کزارش گروه دانشگاه کیوسنا، نشست فصلی فرماندهان نواحی بسیج دانشجویی کشور «عهد» با شعار «ما ملت امام حسینیم» به میزبانی مرکز آموزش تخصصی تربیتی- فرهنگی امام رضا علیه السلام سازمان بسیج دانشجویی در مشهد با سخنرانی حجت الاسلام عین الکمال، مسئول نمایندگی ولی فقیه در این سازمان از دیروز آغاز و تا فردا ادامه دارد.

محمد حسین کفعمی، معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج دانشجویی کشور درباره برگزاری نشست عهد اظهار داشت: دومین نشست فصلی عهد در سال ۹۹ با حضور مسئولین نواحی سراسر کشور و معاونت‌های بسیج دانشجویی با هدف نفش آفرینی‌های عمومی و تخصصی بسیج دانشجویی در ۶ ماه گذشته و شیوه‌های نقش آفرینی در ۶ ماهه دوم سال با توجه به شرایط حاکم بر دانشگاه‌ها برگزار می‌شود.

کفعمی خاطر نشان کرد: در این نشست که با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود، علاوه بر برگزاری کارگاه‌های تخصصی، مهمانان ویژه‌ای هم حضور دارند که درباره بستر‌های تعامل و نقش آفرینی و هم افزایی در جبهه انقلاب اسلامی و بهبود عملکرد فعالیت‌هایی که صورت می‌گیرد، به سخنرانی می‌پردازند.

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج دانشجویی کشور خاطر افزود: حجت الاسلام مصطفی رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و آقای سید احمد عبودتیان، مسئول بنیاد فرهنگی خاتم‌الاوصیا سخنرانان ویژه دومین نشست فصلی عهد در سال جاری هستند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code