سعید هاشمی نظری، رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی در گفتگو با خبرنگار دانشگاه کیوسنا گفت: ثبت‌نام آزمون دانشنامه رشته‌های تخصصی دندانپزشکی از فردا ۱۷ خرداد ماه آغاز می‌شود و تا ۲۳ خرداد ماه ۹۹ ادامه دارد.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی ادامه داد: داوطلبانی که دوره دستیاری را طبق مقررات به پایان رسانده‌اند باید از ساعت ۱۶ روز شنبه ۱۷ خرداد تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۲۳ خرداد به صورت اینترنتی و از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir نسبت به ثبت نام اقدام کنند. 

 

نظری افزود: البته داوطلبانی که در موارد خاص امکان اتمام دوره دستیاری و دفاع از پایان نامه را نداشته‌اند نیز می‌توانند در آزمون بورد شرکت کرده و در اولین فرصت به دفاع پایان نامه خود بپردازند. 

وی تصریح کرد: داوطلبان همزمان ملزم به ثبت‌نام از طریق سامانه توزیع نیروی انسانی، تعهدات و خدمات قانونی به نشانی ibligat.behdasht.gov.ir نیز هستند.

 

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی در پایان خاطرنشان کرد: آزمون کتبی دانشنامه – گواهینامه‌ی دندانپزشکی در روز دوشنبه ۲۱ مهر ماه ۹۹ و آزمون شفاهی در روز‌های سه‌شنبه و چهارشنبه و پنجشنبه ۲۲ مهر ماه  تا ۲۴ مهر ماه ۹۹ برگزار می‌شود.  

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code