گروه دانشگاه کیوسنا، انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر؛ آنچه که در جمهوری اسلامی ایران همواره نکته‌ای اساسی و مهم بوده، اراده مردم است و همین باعث تعبیر جنگ ما به جنگ اراده هاست.

اراده‌ مردم اصلی ترین موتور متحرک کارهای بزرگ صورت گرفته در تاریخ انقلاب اسلامی است و تکیه بر اراده‌ی مردمی و مردم سالاری از ارکان اصلی انقلاب اسلامی است. اراده مردم وقتی بروز پیدا می‌کند و آنان بر کاری اراده می‌کنند که بر آن کار و هدف آن ایمان و اعتقاد داشته باشند.

 

ایمان و اعتقاد مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دارای پشتوانه‌های محکم و استوار و دلگرم کننده‌ای است که در هیچ نظامی به جز نظام اسلامی این پشتوانه ها وجود ندارد، پشتوانه‌ای به نام شهادت و یکی از بزرگترین شهادت ها در این عرصه شهادت مظلومانه شهیدِ متفکر و مظلوم شهید #بهشتی است که پشتوانه‌ این مردم و اراده‌ انان است.

اما راه افتادن اراده‌ مردم در زمینه های مختلف مستلزم انجام کارهایی از جانب حکومت اسلامی نیز هست؛ یکی از قسمت های مهم و تاثیرگذار در این موضوع قوه قضائیه است.

 

قوه قضائیه نظام اسلامی، جایگاه اعتماد سازی به مردم و ایجاد امنیت های قضائی و همچنین ایجاد آسودگی برای ملت است. قوه قضائیه جمهوری اسلامی، دارای ارزش‌های والایی است که با کار زیاد و جهاد در آن می توان ارزش هایی را که در اسلام بسیار مترقی است پیاده سازی کرد تا اراده مردم برای کارهای بسیار بزرگ جاری شود.

 

و در این میان یکی از کارهای اصلی دشمن برای سست کردن اراده مردم شریف ایران زدن آسیب های روانی از طریق تبلیغات و جو سازی علیه این نقاط حساس است. امید است که قوه قضائیه نظام جمهوری اسلامی ایران به جایگاه اصلی خود که مظهرعدالت است نزدیک و نزدیک تر شود. انشاالله.

 

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر

انتشار یادداشت‌های دانشجویی به معنای تأیید تمامی محتوای آن توسط «کیوسنا» نیست و صرفاً منعکس کننده نظرات گروه‌ها و فعالین دانشجویی است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code