به گزارش خبرنگار دانشگاه کیوسنا، کنفرانس «حکمرانی و سیاست‌گذاری عمومی» با هدف گردهمایی و تعامل محققان و سیاست‌گذاران حول موضوعات اساسی حکمرانی و سیاست‌گذاری عمومی نظیر الگو‌های حکمرانی و تنظیم‌گیری، معضلات اقتصاد ایران، حکمرانی در عصر دیجیتال، نظام حقوقی – قضایی، نظام تقنین، نظام انتخابات و تعامل مردم با حاکمیت، مباحث توسعه‌ای، حوزه بین‌الملل و چالش‌های مرتبط با فرهنگ و جامعه و مسائل زیست محیطی برگزار می‌شود. در این رویداد جدیدترین مسائل، روندها، ابتکارات و همچنین چالش‌ها و راهکار‌ها در هر یک از حوزه‌ها در کنار آخرین اثربخشی‌های سیاستی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

سومین کنفرانس «حکمرانی و سیاستگذاری عمومی (GPP)» با تلاش دانشگاه شریف، پژوهشکده سیاستگذاری و اندیشکده حکمرانی شریف روز‌های چهارشنبه و پنجشنبه ۲۵ و ۲۶ دی ماه ۹۸ در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار خواهد شد. مهمترین اهداف این کنفرانس عبارتند از ارائه جدیدترین دستاورد‌ها و چالش‌های سیاستگذاری در عرصه نظر و عمل، ایجاد فضای بحث و گفتمان بین‌رشته‌ای در بین محققان رشته‌های مختلف، بررسی و نقد سازنده تجارت حکمرانی و سیاستگذاری عمومی در ایران و غیره.

گفتنی است، مهلت ارسال چکیده توسعه یافته مقالات، ۱۵ آذر؛ اعلام نتایج داوری چکیده‌های توسعه یافته مقالات، ۳۰ آذر؛  مهلت ارسال مقالات کامل، ۱۰ دی؛  اعلام نتایج داوری مقالات کامل، ۲۰ دی؛  مهلت ارسال ویدئو‌های سیاستی، ۵ دی و اعلام نتایج داوری ویدئو‌های سیاستی، ۱۵ دی ۱۳۹۸ مشخص شده است.

 

سومین کنفرانس «حکمرانی و سیاست‌گذاری عمومی» دی ۹۸ برگزار می‌شود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code