به گزارش گروه دانشگاه کیوسنا، به نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران؛ اولین جلسه کمیته علمی سومین همایش ملی دانشگاه اخلاق مدار در سامانه وبینار دانشگاه تهران به ‌صورت برخط برگزار شد.

 

در این جلسه حجت الاسلام سید حسن اسلامی اردکانی، حجت الاسلام سید مهدی ساداتی‌نژاد،  مجید سرسنگی، جعفر گل محمدی،  احد فرامرز قراملکی، علی عسگری یزدی،  سیدحسین حسینی،  امیر کشاورزیان، نسرین نورشاهی و  محمدعلی زارع چاهوکی حضور داشتند.

در این جلسه ابتدا گزارش کوتاهی از دوره‌های قبلی این همایش و اقدامات انجام شده در خصوص سومین همایش ارائه شد. سپس اعضای کمیته علمی به بحث و تبادل نظر در خصوص همایش و شیوه‌های کاربردی نمودن آن پرداختند. در این جلسه بر برگزاری پیش‌نشست‌ها تا زمان برگزاری همایش اصلی با موضوعات کاربردی و در چارچوب محور‌های همایش تاکید شد.

گفتنی است سومین همایش ملی دانشگاه اخلاق مدار توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران در آذرماه ۱۳۹۹ برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان می‌توانند با ثبت نام در سامانه ethics.ut.ac.ir با توجه به محور‌های زیر حداکثر تا ۳۰ مهرماه سال جاری نسبت به ارسال مقاله به سامانه همایش اقدام کنند:

مبانی، مؤلفه‌ها و ویژگی‌های دانشگاه اخلاق‌مدار.

اخلاق حرفه‌ای در نظام آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و اداری دانشگاه.

مسئولیت اخلاقی دانشگاه نسبت به جامعه.

راه‌کار‌های عملی رشد اخلاقی دانشگاه.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code