گریوانی، مسئول کارویژه بانوی انقلابی در اربعین حسینی در گفتگو با خبرنگار دانشگاه کیوسنا، با اشاره به اعزام دانشجویان دختر به پیاده روی اربعین گفت: امسال تمرکز اعزام دانشجویان با کمیته‌های استانی است و تمامی استان‌ها زائر و خادم خواهر به اربعین اعزام می‌کنند.

وی افزود: کمیته مرکزی خواهران بسیج دانشجویی به صورت محتوایی در اربعین امسال نقش ایفا می‌کنند و کار‌های اجرایی را به مسئولان استان‌ها واگذار کرده است.

گریوانی اضافه کرد: از جمله فعالیت‌های این کمیته تولید بسته‌های نمایشگاهی که برای گروه‌های دانشجویی ارسال شده است که بتوانند در موکب‌های دانشجویی مورد استفاده قرار دهند.

وی ادامه داد: بسته نمایشگاهی عاشورایی بانوان عاشورایی و بسته نمایشگاهی بانوان منتظر که علاوه بر موکب‌های دانشجویی سایر موکب‌ها نیز از این بسته نمایشگاهی استفاده می‌کنند که این بسته‌ها نقش زنان در قیام عاشورا و همچنین ویژگی‌های یک بانوی منتظر را ارائه می‌دهند.

گریوانی خاطرنشان کرد: همچنین محتوا‌هایی برای گسترش فرهنگ اربعین آماده کردیم به همراه هدیه‌هایی برای کودکان عراقی که صرف هدیه دادن نیست بلکه فرهنگ سازی اربعین است همراه با دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی در مسیر پیاده روی اربعین توزیع می‌شود. همچنین زیارت نیابتی از طرف بانوان شهید توسط دانشجویان دختر در اربعین امسال انجام می‌شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code