به گزارش خبرنگار دانشگاه کیوسنا، سردار سلیمانی، رئیس قرارگاه گردشگری و اردویی سپاه در نشست قرارگاه علم الهدی، اردوی راهیان نور غرب و شمال غرب کرمانشاه گفت: اهمیت و جایگاه اردوی راهیان نور در کلام رهبری بار‌ها متواتر شده است. رهبری در تاریخ ۱۶ اسفند ۹۵ سخنانی داشتند که سند ملی راهیان نور محسوب می‌شود و چند مطلب را در آن تاکید کردند.

وی افزود: یکی از سخنانی که رهبری در سخنرانی اسفند ماه ۹۵ بر آن تاکید داشتند این بود که راهیان نور فناوری است، توسعه دامنه اتفاق بزرگ دفاع مقدس و همچنین عدم تحریف این اتفاق مقدس و انجام کار نو و جدید را در این حیطه خواستار شدند.

سلیمانی گفت: اهمیت راهیان نور از نظر رهبری تا حدی است که تاکنون ۹ بار در بازه اردوهای راهیان نور در مناطق عملیاتی حضور پیدا کردند.

رئیس قرارگاه گردشگری و اردویی سپاه افزود: راهیان نوریادآوری امر مقدس هشت سال دفاع در جنگ تحمیلی است و در واقع تداوم راه امام حسین علیه السلام می‌باشد و ویژگی‌هایی که در قیام امام حسین علیه السلام بود به نوعی در دفاع مقدس نیز ظهور پیدا کرد. این اقتدار و توانمندی امروز ما ریشه در دفاع مقدس دارد.

وی در پایان گفت: هدف گذاری داشته ایم تا حجم بالاتری از سفر را با فراهم کردن بستر‌ها و زمینه‌ها برای دانشجویان تامین کنیم و امیدواریم که در این زمینه بتوانیم تاثیرگذار باشیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code