به گزارش خبرنگار اجتماعی کیوسنا، وزارت اطلاعات آماری را مبنی بر رضایت مندی ۷۶ درصدی مردم از اقدامات دستگاه قضا منتشر و سخنگوی قوه قضائیه آن را نقل و مشاور رئیس جمهور آن را نقد نموده است. به نظر می‌رسد آشنا از رضایتمندی مردم ناراحت شده است.

رویکرد‌های بی سابقه قوه قضائیه در برخورد همه جانبه با فساد، بدون سوگیری‌های سیاسی و بدون سایر ملاحظات آنچنان واضح و شفاف بوده است که نیازی به تبلیغ و پروپاگاندای رسانه‌ای داشته باشد. اما متاسفانه شاهد بودیم که حسام الدین آشنا از این دست آورد‌های امید بخش دستگاه قضا نه تنها خوشحال نشد، بلکه با نقد بی اساس و هوایی زدن‌های فضای مجازی اقدام به منحرف کردن افکار عمومی از اصل ماجرا نمود. 

آشنا در توئیتی در صفحه‌ی شخصی خودش نوشت: اگر می‌خواهید مردم ادعا‌ها را باور کنند نام و سابقه مؤسسات نظرسنجی، جامعه نمونه، مدل نمونه‌گیری، حجم و پراکنش نمونه، سوالات و داده‌های خام نظر سنجی‌ها را در دسترس عموم قرار دهید و نتایج را به صورت کامل منتشر کنید. نظرسنجی دماسنج و فشار سنج اجتماعی است آنرا بی اعتبار نکنید.

این درحالیست که اسماعیلی، سخنگوی قوه قضائیه منبع آمار رضایتمندی مردم از دستگاه قضا را وزارت اطلاعات معرفی کرد و گفت: براساس افکار سنجی اخیر وزارت اطلاعات، بیش از ۷۶ درصد از شرکت کنندگان در این افکار سنجی اقدامات اخیر قوه قضاییه را در توسعه عدالت و برخورد با مفاسد اقتصادی را پسندیده‌اند و اظهار رضایت نموده‌اند.

حسام الدین آشنا قبل از اینکه جزئیات نظرسنجی وزارت اطلاعات را از قوه قضائیه مطالبه کند بهتر است به سوالات زیر پاسخ دهد:

آیا از رضایتمندی مردم از اقدامات فسادستیزانه دستگاه قضا ناراحت هستید؟

شما که خودتان وزارتی هستید بهتر نبود به جای توئیت کردن یک تماس با همکارانتان در وزارت اطلاعات میگرفتید تا جزئیات نظر سنجی را در اختیارتان قرار دهند؟

آیا مواضع اخیر شما در مقابل دست آورد‌های قوه قضائیه منبعث از دادرسی بدون ملاحظه برادر رئیس جمهور و دختر آقای وزیر سابق نیست؟

انتقاد شما به نتایج مثبت نظرسنجی است یا نفس نظرسنجی؟

آیا دولت را در رقابت با دستگاه قضا میبینید؟
بهتر نیست این رقابت در راستای خدمت به مردم باشد نه تخریب سایر دستگاه ها؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code